SKÓRA MIESZANA - Gabinet Kosmetyki Madame Bleu

Idź do spisu treści

Menu główne

SKÓRA MIESZANA

TWARZ > OPISY SKÓR

Skóra ta występuję u największej ilości osób zgłaszających się do Gabinetu Kosmetyki i Wizażu Madame Bleu. Ma cechy każdej z opisanych cer, w każdym przedziale wiekowym zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Jej cechą charakterystyczną jest występowanie partii skóry suchej, i/lub odwodnionej, i/lub naczyniowej, i/lub przetłuszczającej się, i/lub wrażliwej. W ciągu ostatnich lat zauważyłam, że ten problem zaczął dotyczyć także osób młodych, do 20 roku życia, w grupie której najczęstszym problemem był problem skóry trądzikowej. Jest najtrudniejszą grupą skór do diagnozowania i ustalenia pielęgnacji. Często zdarza się, że czynnikiem w którym pojawiają się partie skóry mieszanej jest niewłaściwa pielęgnacja domowa oraz nadmierne stosowanie kosmetyków, niewłaściwy ich dobór, zaniedbania higieniczne.
Pielęgnacja gabinetowa i domowa poprzedza wnikliwą analizę i rozmowę z klientem, zapoznanie się z jego nawykami higienicznymi, używanych kosmetyków, nawyków żywieniowych i codziennych działań.
Najczęściej ustala się indywidualny plan pielęgnacji skóry mieszanej dostosowany do wymagań klienta. Jest to najskuteczniejsze działanie dotyczące pielęgnacji skór w problemami.

Polecane w zabiegach proponuję:
peelingi dostosowane do partii skóry jej rodzaju
maseczek w różnych postaciach (żelowe, kremowe, algi, płaty kolagenowe)
ampułki i serum – skoncentrowane specjalistyczne preparaty zawierające bogate składy witamin: witamina C, A, E, K,  witaminy z gr B, witamina PP,, substancji odżywczych, składników mineralnych i innych.
mikrodermabrazję,
• kwasy AHA, BHA, PHA
mezoterapię bezigłową jako nowoczesny bezinwazyjny i szybki sposób wprowadzenia w głąb skóry substancji aktywnych.
Polecane zabiegi  – szczegóły zabiegów w zakładkach: „ZABIEGI AUTORSKIE” „ZABIEGI FIRMOWE”

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego