MADAME DE LA TERRE - Gabinet Kosmetyki Madame Bleu

Idź do spisu treści

Menu główne

MADAME DE LA TERRE

TWARZ > ZABIEGI AUTORSKIE

TWARZ I CIAŁO

BIOTRONIK – BANDI - DERMIKA – NOREL

Czas trwania 45-60 min
Cena zabiegu –
100 – 250 zł w zależności od powierzchni ciała i użytych preparatów.
Cena uzależniona jest także od cen dostawcy glinek.
Serie zabiegów wykupione z góry - min 4 zabiegi –
5%  

ZABIEG PIELĘGNACYJNY Z ZASTOSOWANIE GLINEK.

Glinki, muł morski i algi to propozycje z dziedziny eco - kosmetyki. Pielęgnują one ciało w sposób naturalny, nie zatruwając niepotrzebnie organizmu chemią.
Glinki są wydobywane głęboko spod ziemi, co gwarantuje, że nie uległy one zanieczyszczeniu. Ich głównym atutem są unikalne właściwości absorpcyjne – przyciągają one szkodliwe związki, które następnie są wydalane z organizmu człowieka. Dzięki naturalnemu składowi nie podrażniają ani nie uczulają nawet wyjątkowo wrażliwej cery, nie uszkadzają też powłoki hydro-lipidowej chroniącej skórę.

W  zabiegach proponowanych w Gabinecie wykorzystywane są wszystkie dostępne glinki.
Glinkę białą - najdelikatniejszą, polecaną do pielęgnacji skóry suchej ze skłonnością do zmarszczek, delikatnej, wrażliwej i skłonnej do alergii. Łagodnie odświeża, ściąga pory, działa bakteriobójczo. Poprawia krążenie, odżywia i wygładza skórę, likwidując drobne zmarszczki.
Glinka czerwona - polecana dla skóry mieszanej i naczyniowej, odpowiednia również dla skóry suchej. Wzmacnia i łagodzi zaczerwienienia obkurczając i uszczelniając naczynka krwionośne. Ma znakomite właściwości rozświetlające, dodaje skórze blasku i witalności.
Glinka zielona - jedna z najmocniej działających glinek. Szczególnie polecana do skóry tłustej, trądzikowej, ze zmianami hormonalnymi. Skutecznie zmniejsza wydzielanie serum, zdecydowanie przyspieszając gojenie zmian skórnych, charakteryzuje się najsilniejszym działaniem wysuszającym i bakteriobójczym.
Glinka żółta - przeznaczona dla skóry dojrzałej i zmęczonej, zarówno tłustej jak i mieszanej. Odświeża, nawilża i regeneruje. W delikatny sposób oczyszcza i reminalizuje skórę.
Spowalnia procesy starzenia opóźniając wydzielanie wolnych rodników. Poprawia sprężystość skóry, wygładza ją, przywracając utraconą równowagę. Ujędrnia, spłyca rozstępy, redukuje cellulit.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego