EKSFOLIACJA KWASAMI - Gabinet Kosmetyki Madame Bleu

Idź do spisu treści

Menu główne

EKSFOLIACJA KWASAMI

TWARZ > ZABIEGI FIRMOWE

Eksfoliacja – złuszczanie – zabieg polegający na usuwaniu wierzchnich warstw naskórka przy pomocy kwasów AHA, BHA, PHA oraz ich mieszanek, zarówno w postaci tzw. kwasów wolnych (niezwiązanych) jak i ich postacie zbuforowane (sole kwasów owocowych). Tego zabiegi  noszą nazwę peelingów chemicznych.

Kwasy zastosowane w preparatach używanych do zabiegów w Gabinecie Kosmetyki Madame Bleu to następujące kwasy: kwas glikolowy, kwas mlekowy, cytrynowy, jabłkowy, migdałowy, winowy, kwas laktobionowy, pirogronowy,  azalainowy, salicylowy. Kwasy te występują o różnych stężeniach i stopniu pH.

W preparatach służących do wykonania zabiegów złuszczających, przygotowujących do zabiegów gabinetowych oraz pielęgnacyjnych bezpośrednio podczas jak i po zabiegach wykorzystane zostały ponadto następujące składniki: glukonolakton, , mukopolisacharydy, witamina E, witamina C, masło Shea, gliceryna, olej makadamia, skwalan roślinny, d-panthenol, alantoina, wyciąg z arniki, kasztanowca oraz kiełków pszenicy, wyciągi z aloesu i  cytryny.

Wszystkie zabiegi w których zastosowane są kwasy wymagają specjalistycznego szkolenia. Potwierdzenia i certyfikaty są do wglądu w Gabinecie.

Wszechstronność zabiegów eksfoliacji kwasami sprawia, że działa skutecznie w przypadku skóry suchej i tłustej, młodej i dojrzałej, jest pomocny zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Szczegółowe informacje dotyczące wyboru preparatów jak ich zastosowania, pozostałych wskazań i zaleceń otrzymacie Państwo podczas konsultacji kosmetologicznej w Gabinecie.

Po zapoznaniu się z przeciwwskazaniami (proszę o dokładne zapoznanie się z informacjami) wymagana jest zgoda w formie pisemnej dołączonej do karty klienta.

Szczegółowe informacje dotyczące zabiegów z kwasami, ceny, czas trwania znajdziecie Państwo w zakład
kach opisujących te zabiegi.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego